La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

1

Także tak. Smutna prawda ale Barcelona aktualnie jest niczym w porównaniu z Realem. Ten zespół jest po prostu lepszy jakościowo a co ważniejsze biega i każdy z ich piłkarzy wie co ma robić podczas meczu. Nasza pomoc to śmiech na sali. Kroos zjada Rakitica i Gomesa razem wziętych. Ławka to samo - porównywanie Isco z Rafinhą albo Moraty z Alcacerem mija się z celem. Niestety ale wygląda na to, że Królewscy najprawdopodobniej obronią Ligę Mistrzów (tak wiem, że mamy dopiero luty ale mam bardzo złe przeczucia). Nasz zespół potrzebuje diametralnych zmian. Po pierwsze trener. Lucho jest po prostu wypalony i zmęczony swoją robotą, brak mu pomysłów na drużynę. Po drugie pomoc. Gomes i Rakitić powinni odejść w letnim okienku, potrzeba nam nowej jakości w drugiej linii. Po trzecie gramy bez prawego obrońcy bo umówmy sie Sergi Roberto nigdy nim nie był i nigdy nie będzie. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się ściągnięcie Bellerina z Arsenalu ale to będzie duże wyzwanie. Mam nadzieję, że nasza drużyna przejdzie w lato bardzo duże zmiany, zatrudni nowego trenera z jajami i znów będziemy zaliczać się do najsilniejszych zespołów w Europie. Visca el Barca!

9

@Konias4318 Po jednym meczu Realu wysnuwasz teorie, że Barca jest niczym w porównaniu do Realu... Dziwne, bo do tej pory niczym specjalnym w lidze nie zachwycali, a z PK nawet odpadli...

2

@KamQiX PK to gówno warte trofeum gdzie gra się pół rezerwami. Bądźmy poważni, LM jest najwazniejsza

0

@KamQiX Nie po jednym meczu ;) Doszedłem do tego wniosku już dawno, od kiedy Zidane przejął ich zespół. Puchar Króla to nic w porównaniu do Ligi Mistrzów a to co się dzieje z naszym zespołem w tym sezonie po prostu mnie bardzo smuci i przeraża. W sezonie 14/15 graliśmy magicznie, porównywalnie dobrze do czasów Guardioli a w kadrze jedyne zmiany to Roberto za Alvesa + odejście Xaviego, który w swoim ostatnim sezonie głównie wchodził z ławki. To jest najbardziej przerażające, jak bardzo nasz drużyna się pogubiła

konto usunięte

2

@Konias4318 Podzielam zdanie KamQiX-a . Real ostatni dobry mecz zagrał 4 stycznia jak wygrał w pucharze z Sevillą 3:0 . Po tym meczu grali strasznie blado a Ty piszesz że Barca jest niczym w porównaniu z Królewskimi .

0

@Baaarca95 Liczy się efekt. Obie drużyny nie grały zbyt ciekawie w tym okresie ale mimo wszystko Real tylu punktów nie pogubił i jest jedną nogą w 1/4 LM a my mimo dwóch meczów rozegranych więcej mamy wciąż stratę i praktyczne zerowe szanse na awans

0

@KamQiX Za to Barcelona odpadła z Ligi Mistrzów...I żeby nie było to nie jest prowokacja. To po prostu stwierdzenie faktu.

0

@KibicKrolewskich821 Faktem to może być 8 marca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?