La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

0

Tak sobie pomyślałem, że szkoda, że Ibra miał ten konflikt wtedy. Tyle lat minęło, a on nadal jest crackiem. Potem by przyszedł Suarez i w napadzie 4 piłkarzy, którymi można ratować. Suarez na skrzydle też by sobie poradził spokojnie. Takie luźne przemyślenia.

9

@bozyszczu tak czy inaczej naszym problemem jest pomoc i nieco obrona

0

@bozyszczu Takie luźne przemyślenia, które nie mają sensu, bo Suarez nie jest zawodnikiem do czestej rotacji.

0

@bozyszczu Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.

0

@bozyszczu Suarez na skrzydle by się tylko marnował, to już lepiej Sancheza było zostawić, według mnie Suarez jako Skrzydłowy nie pokazuję nawet 30% swoich możliwości.

0

@Messibestplayerintheworld Obrona to tylko prawa strona. Roberto się nie nadaje. Miał fajny początek i były zachwyty, ale to tyle. Alvesem nigdy nie będzie. Bellerin chyba ma największe szanse, żeby prezentować się podobnie, jeśli by przyszedł. Bellerin i Vidal na prawej i byłby spokój. W pomocy jest problem, bo jest ich za dużo. Trzeba się kogoś będzie pozbyć, żeby kogoś sprowadzić. Gomes i Denis raczej nie, bo jeden sezon. Czyli Rakitić i Rafa na odstrzał. Paco też pewnie zostanie, czyli możliwe, że odejdzie Arda. Ale to gdybanie takie. Wszystko zależy kto będzie trenerem na nowy sezon. Lucho pewnie nie zostanie. Bo się po prostu wypalił.

0

@daniel32778 Suarez na skrzydle z ogórkami by sobie radził spokojnie.

0

@kuba1624 Suarez, Messi, Neymar. Żaden nie jest do częstej rotacji. Dlatego kupili Paco za 30 mln. Był Arda, Rafa, przyszedł Denis co też na skrzydle grać potrafi. Niektórzy chcą Dybale albo Lacazette'a, a prawda jest taka, że żaden nie będzie miał kiedy grać. Za 2 czy 3 sezony owszem, jak to Luis będzie takim jokerem jeśli przez ten czas straciłby walory, bo nie sądzę, że będzie utrzymywać najwyższy poziom do 35 roku życia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?