La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

16

Pique: "Jesteśmy z Luisem Enrique na śmierć i życie". [AS]

konto usunięte

0

@Gaucho I bardzo dobrze. :)

konto usunięte

0

@Gaucho To teraz niech to udowodnią w Madrycie i z PSG.

8

@sewerynVeB Pique: "Wiadomość dla naszych kibiców? Jesteśmy nadal w trzech rozgrywkach.Przyjść na Camp Nou i nas wspierać.Potrzebujemy tego". [AS]

konto usunięte

3

@Gaucho To najpierw nich oni nie wypinają do nas pośladów jak zrobili to z PSG i Leganes. Wspieram ich jak zawsze, ale to co pokazali ostatnio to brak szacunku do kibiców.

1

@sewerynVeB Uwierz, że boli mnie to nie mniej niż Ciebie. Ale trzeba wierzyć, że nadejdą lepsze dni.

0

@sewerynVeB Spadek formy to jest brak szacunku?... Eehh... no tak w sumie to powinni każdemu z osobna wypłacić odszkodowanie. Skoro rzekomo ten klub Cię nie szanuje, to po co mu kibicujesz?

0

@sewerynVeB no, ale wczoraj co takiego pokazali? biegali, próbowali tworzyć pressing, jakieś tam pojedyncze składne akcje były,....po prostu zagrali słabo. mecz z PSG przechodzili, ale wczoraj to prostu im nie wychodziło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?