- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1758 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1758 Culés
3
Tak już trochę fantazjując, wiele wskazuje na to że Lucho odejdzie po sezonie i trenerem który jest najgłośniej wymieniany to Sampaoli, osobiście nie sądzę żeby klub zdecydował się właśnie na niego, a tym bardziej na Kloppa, trenerzy tacy jak Klopp do odnoszenia sukcesów potrzebuje zawodników którzy są wstanie wypluć płuca na boisku, grających bardzo bezpośrednio, czy dostałby to w Barcy? Raczej nie takiej charakterystyki mamy tu graczy, boje się że gdyby miał możliwość robienia transferów to szukałby zawodników typu Milner.
Wyczytałem że wielu chcę trenera który "potrafi krzyknąć na zawodników i poukładać gwiazdeczki", szczerze? Kompletnie się z tym nie zgadzam, pomijając fakt że nie sądzę by to było możliwe, uważam za to naiwne myślenie że gdyby trenerem był taki Simeone to krzyknął by raz czy drugi i Leo z Neymarem by tańczyli jak on im zagra, to nie jest chyba takie łatwe ;)
Moim zdaniem potrzebujemy trenera spokojnego, który potrafi trafić do piłkarzy, który będzie dla nich dobrym przyjacielem a nie dyktatorem, do tego powinien swoją taktykę opierać na technice zawodników a nie na "wybieganiu" wyniku jak jest to u Kloppa, chciałbym Ancelottiego ale się nie da ;)
Sampoli mimo że odbiega trochę do podanego wyżej schematu myślę że byłby dobrym kandydatem, jednak jak już wspominałem nie sądzę żeby klub podjął się takich kroków :/
0
@Kacper1432 Dobrze prawisz. Choć jakby przyszedł Klopp to bym się nie zmartwił ;)