- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
10
Dla mnie zwolnienie Ranieriego w trakcie sezonu to trochę brzydkie zachowanie Leicester. Wiem ze klub dba najbardziej o swoje dobro, a lisy ostatnio grają żenadę i muszą coś zmienić aby utrzymać się w ogóle w Premier League, ale za to ze zdobył mistrzostwo powinien dostać czas przynajmniej do konca sezonu, za to co osiągnął rok temu należy mu się to jak psu buda według mnie. Wygranie tytułu przez graczy Ranieriego to bylo jedno z najbardziej zaskakujących i najpiękniejszych wydarzeń w historii sportu i nikt im juz tego nie odbierze, a jeden z ojców tego sukcesu jest nagle wywalony z klubu na zbity pysk bo druzyna walczy o utrzymanie... A co, ktoś może spodziewał się walki o obronę tytulu ? :D Leicester bylo beniaminkiem i ich przeznaczeniem byla walka o utrzymanie, a oni dokonali czegoś wielkiego, ale to nie znaczy że co roku będą robić takie rzeczy. Wyszli z grupy LM, graja w 1\8 i przegrali mecz na wyjeździe 2-1 i w rewanżu wszystko jest dalej mozliwe, a w Premier League walczą o utrzymanie, obecnie zajmując 17 miejsce. Ktos serio uwaza ze ten klub jest na samiutkim dnie i ze trzeba zwalniac trenera, który razem z pilkarzami dokonali cudu ? Wolałbym wygrać tytuł i spaść z ligi niz zająć 10 miejsce i grać dalej w Premier League.
0
@bixmix Ja już nie będę nic pisał bo zaraz mnie weżniecie za psychofana Ranieriego, bo nie ukrywam strasznie wkurzyła mnie decyzja Leicester w sprawie osoby która najprawdopodobniej zapisała się najgrubszą czcionką w całej historii tego klubu
0
@bixmix Brzydkie, ale chyba trochę spóźnione. Widać, że nie miał już pomysłu na grę i przegrywali teraz co tylko mogli. Jakby go dalej trzymali to na bank byłby spadek, a wówczas i tak by stracił pracę. Przynajmniej teraz jest sopcja, że nowy trener wprowadzi coś nowego do zespołu. Szansa na spadek nadal jest spora ale zmiany zawsze mogę dać coś pozytywnego.
0
@Barcelonista78 "pomysłu na grę i przegrywali teraz co tylko mogli. Jakby go dalej trzymali to na bank byłby spadek," - na bank to sa podatki i smierc
Byla polowa sezonu, a to co zrobil z nimi jeszcze pol roku temu bylo czyms niewyobrazalnym.
Leicester to jest klub ktory byl i bedzie walczyl o utrzymanie, wiec moim zdaniem trzeba bylo mu dac szanse powalczyc jeszcze z Lisami.
0
@bixmix No nie gadaj, że zwolnili Ranieriego :O
Nawet nie wiedziałem :/