- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
0
Posiada ktoś kartę wędkarską? Jak to jest z tymi opłatami, składkami? Moge sobie poprostu iść i łowić na rzece w moim miescie czy musze mieć pozwolenie? I też jak np jade nad mazury to tam w osrodkach wypoczynkowych są różne jeziora ktore podlegają pod zwiazek. To moge sobie tak poprostu łowić, czy tez pozwolenia opłaty?
0
@swiechu26 Ja mam. Kartę wędkarską robisz w kole w swoim mieście i ona tam obowiązuje. zatem na przykładowo podaną przez Ciebie rzekę możesz iść spokojnie. Chyba, że regulamin tego konkretnego łowiska mówi, że musisz mieć dodatkowo pozwolenie lub uiścić jakąś tam opłatę, wtedy musisz to wcześniej zrobić. Jeśli tam łowić nie wolno,to rzecz jasna też nie możesz mimo posiadania karty.
Karta obowiązuje na wszystkie łowiska w Twoim województwie. W moim przypadku akurat opolskie. Jeśli zatem nie mieszkasz na Mazurach tylko tam jedziesz na wakacje to najpierw musisz się postarać o pozwolenie na terem warmińsko-mazurskiego. Oczywiście potem też lepiej się upewnić czy dane tam jezioro nie ma też osobnego regulaminu.
0
@Barclonismo Dzieki wielkie
0
@Barclonismo A powiedz mi jeszcze jak jest z opłatami? Bo ja kartę chce mieć po to, że kiedys sie może przydac i fajnie jest mieć, a narazie jeżdzę tylko na stawy. Muszę więc płacić jakieś składki coroczne?
0
@swiechu26 Tak. By odnowić kartę robisz opłatę w swoim kole wędkarskim co rok (przynajmniej u mnie tak jest). Idzie na na różne rzeczy. Zadbanie o akweny, organizację zawodów itp. U mnie jest to cholernie droga, w tym roku było 265.