- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
0
Co sądzicie o oskarach patrząc na najważniejsze kategorie ? Bardzo się cieszę, że z facetów wygrał Cassey Affleck. To była świetna rola. Grał opóźnionego chłopaka a taką rolę można przeszarżować tak jak to zrobił np Sean Penn w " Jestem Sam". Affleckowi udało się zagrać to wszystko subtelnie nie popadając w przesadę. Generalnie Machester by the Sea był moim faworytem i jestem zawiedziony. Jeśli chodzi o kobiety to w sumie spoko bo lubię Emme Stone. Rozum mi podpowiadał, że wygra Natalie Portman za rewelacyjną " Jackie", ale serce chciało żeby wygrała Isabelle Huppert bo po prostu w " Elle" dała popis aktorstwa. Jeśli miałbym określić tę galę dwoma słowami to napisałbym " Poprawność polityczna ". Rok temu Spike Lee i Will Smith płakali i tupali nóżkami i w ogóle bojkotowali oskary bo niby czarnoskórzy aktorzy byli dyskryminowani i nie dostali żadnej nominacji rok temu. Teraz Viola Davis i Mahershala Ali dostali po oskarze za drugi plan i w dodatku rycerza za najlepszy film zagarnia " Moonlight" dramat społeczny o czarnoskórych gejach. Naprawdę irytuje mnie strasznie to, że w hollywood czarnoskórzy aktorzy każde pominiecie traktują jako przejaw dyskryminacji. Mistrzem w tym jest lewak Spike Lee z Willem Smithem.
0
@MaTt_BarcaFan TĄ GALE? Taki cyrk z poprawnoscia jest od lat.
0
@adisont92 * tę
0
@MaTt_BarcaFan http://vignette3.wikia.nocookie.net/rsroleplay/images/8/8d/Never-Go-Full-Retard.jpg/revision/latest?cb=20150224075119
:>>>