La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

14

Jednak Ronaldo to kula u nogi w Realu, jak on nie gra to nawet Benzyna wie jak trafić do bramki

0

@katalonia15 Moim zdaniem Benzema to wcale nie jest zły napastnik, w zeszłym sezonie o ile się nie mylę miał średnią 1 bramkę na mecz. Nic dziwnego, że ciężko mu się gra i strzela mało goli skoro Ronaldo ciągle dubluje jego pozycję.

0

@Eleri Ale Ja nie pisze ze jest słaby bo nie raz nam sprawił trudności, tylko że bez Ronaldo wie jak strzelać i że CR7 jest kula u nogi

1

@katalonia15 Wiesz nie chodziło mi o to, że ty tak uważasz. Po prostu Karim jest tutaj bardzo często wyśmiewany moim zdaniem dość niesłusznie.
A co do Ronaldo to prawda. Z jednej strony chcę, żeby nie grał bo nie lubię go oglądać, ale z drugiej jak mówisz jest kulą u nogi Realu w najlepszym tego słowa znaczeniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?