La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

2

Haye jest skończony. Ze starego dobrego Hayea nie zostało nawet 30 %. Czas zawiesić rękawice na kołku.

0

@seb1291 Ale szacun dla niego, że mimo kontuzji walczył dalej.

0

@Pawlak1992 Kontuzja kontuzją, ale od poczatku było widać, że Haye to nie to samo co kiedyś. Pamietam Hayea jeszcze z walk z Walujewem czy nawet Chisora. Tam był o wiele lepszy refleks i przede wszystkim to co w ocenie swietnego boksera jest czesto pomijane - praca nóg. Kiedyś Haye w ringu skakał jak młoda kózka, a dzisiaj nawet przed urazem człapał i fatalnie to wyglądało. Powinien zrezygnować z kontynuowania kariery, chyba że chce się rozmieniać na drobne. W walce z poważnymi rywalami już nie ma szans, a szkoda byłoby kończyć karierę leżąc nieprzytomnym na deskach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?