La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

8

Dzisiejszy (wczorajszy) mecz przypomniał mi sezon 14/15, jak cała drużyna była cholernie zdeterminowana, a z przodu co chwile mogliśmy podziwiać ładne, składne akcje. Mam nadzieję, że piłkarze chcą sprawić przyjemność Lucho i taką grą zakończyć jego przygodę z Barcą (już chyba na dobre, chociaż kto wie...)

0

@VEB931 A mnie przypomniał jak Lucho na początku swojej kadencji zaczął pajacować ze składem wyjściowym i podobnie gra wyglądała. Messi grał jak obrażony jak wchodził z ławki, drużyna bez pomysłu i w końcu maszyna ruszyła jak Lucho zrozumiał że każdy ma swoje miejsce w tej drużynie. Teraz było podobnie, bo nie uwierzę w to co w ostatnich tygodniach Barca grała, nie mogli przecież zapomnieć jak gra się w piłkę. Na obronę naszego trenera można napisać że transfery były nietrafione i pracował tym co miał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?