La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

33

Zwycięstwo dla Leo, porażka dla Luisa

"Jeśli kibice Barcy wierzą w odrobienie strat z PSG, to dzięki Messiemu, a nie przez to, że trenerem jest Luis Enrique. Jeśli Barcelona wyeliminuje francuski zespół, to będzie dzięki Messiemu. Jeśli im się to nie uda, to wina spadnie na Luisa Enrique"

Manu Carreno, dziennikarz hiszpański [cadenaser.com]

12

@VamosGirl Prawdziwe..

1

@VamosGirl A moim zdaniem to przesada. Oczywiście to indywidualna spawa jak kto myśli, ale dla mnie to nie do pomyślenia, żeby jakiś wielki sukces lub spektakularną porażkę uznawać za zasługę/winę jednej osoby. Oczywiście to trener odpowiada za drużynę, a pojedynczy mecz można wygrać głównie przez jednego piłkarza (w naszym wypadku jest to oczywiście najczęściej Leo), ale jeśli wygrywamy trofea czy odrabiamy 4-0 to dzięki postawie KAŻDEGO.
A to, że Messi jest lepszym piłkarzem niż Lucho trenerem jest oczywiste i to normalne, że największe nadzieje pokładamy w nim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?