La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

2

Z kim w 1/4 LM ?

Zdecydowanie któraś z drużyn z pary Sevilla - Leicester. Zakładam, że awansuje właśnie Sevilla i szczerze mówiąc mimo tego, że bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie to będzie najłatwiejszy (teoretycznie) rywal na tym etapie biorąc pod uwagę resztę zespołów, które możemy wylosować no i mecz byłby można powiedzieć na miejscu, drużyna nie musiałaby latać daleko więc to kolejny +. Jeżeli awansuje Leicester to jeszcze lepiej bo wylosować ich w 1/4 LM to tak jak trafić "6" w totka gdyż każda z drużyn które awansowały/awansują do ćwierćfinału powinna na totalnym luzie poradzić sobie w dwumeczu z Lisami ponieważ są oni według mnie najsłabsi piłkarsko ze wszystkich 16 drużyn, które grają w 1/8.

Co do drużyn z którymi nie chcemy grać to moim zdaniem nr.1 Atletico no i oczywiście Bayern oraz Juve, reszta będzie dobrym losowaniem dla nas, Gran Derbi również mile widziane przeze mnie w 1/4, aczkolwiek tak jak napisałem najlepiej kogoś z pary Sevilla - Leicester.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?