- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
32
Po tym jak się Święcicki kompromituje na Twitterze gość nie ma prawa już komentować meczu Barcy.
0
@MaTt_BarcaFan Patrząc na jego twittera to po golu Cavaniego chyba doszedł :D
Oui oui oui XD
0
@MaTt_BarcaFan Myślałem wcześniej,że Święcicki jest kibicem Barcy.Ten komentarz wydawał się zawsze probarceloński,jestem w lekkim szoku.
2
@MaTt_BarcaFan Najlepiej to jakby do c+ wróciła liga. To co skomentował Rafał Wolski, to Mirosławski wątpie że coś takiego by zrobił..
0
@MaTt_BarcaFan Wolę obiektywnych komentatorów, niż subiektywnych jak Mirosławski
1
@MaTt_BarcaFan Niby dlaczego? Nie raz komentował już spotkania Barcy i słuchało się go bardzo dobrze. Odpuście sobie już te żałosne tweety, bo większy płacz to nie raz widzę tutaj. Jasne, że przesadził, ale na przykład mi to totalnie wisi :D
0
@MaTt_BarcaFan Naprawdę kogoś z Was interesuje co ma do napisania ten marny redaktorzyna z amatorskiej stacji? Ludzie, dajcie spokój.
1
@pieknisZmadrytu Z amatorskiej stacji powiadasz? Ciekawe dlaczego najlepsze prawa piłkarskie ma właśnie Eleven. Komentatorzy? Może nie poziom Canal+, ale bez przesady. Świętego, akurat bardzo lubię słuchać i te wypisy niczego nie zmieniają. Każdy komuś kibicuje, a gorsze rzeczy czytałem na tej stronie, gdy Real wygrywał po spalonym czy karnym z kapelusza. Gdyby ktoś napisał coś takiego, ale na niekorzyść np. Realu pisalibyście, że dobrze powiedziane. Każdy ma swoje zdania i nie ze wszystkim trzeba się zgadzać.