- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
3
Ja się czuje jakbym dostał jakieś drugie życie.. Naprawdę, robię coś robię i nagle znowu sobie przypominam co się wczoraj stało i tylko się uśmiecham w duchu .. Może dlatego, że w głowie już jakaś cześć mnie się pogodziła, że nas już w tej Champions League nie ma.. pogodziłem się ze powalczymy już tylko o dublet.. Jednak gdy zbliżał się mecz nie potrafiłem nie wierzyć, gdy zobaczyłem ich na boisku tych ludzi którzy wygrali już w swojej karierze wszystko i pomyślałem " kto inny jeśli nie oni ". A potem już przy 3:0 nie było nadziei.. Była tylko myśl, że to jest możliwe, że to faktycznie może się stać i awansujemy dalej. Gol na 3:1 to był cios.. już człowiek zaczął myśleć ze to naprawdę realne, aż czar prysł. Potem Cavani miał sam na sam i powiedziałem dla jaj " niewykorzystane sytuacje się mszczą " oczywiście z przymrużeniem oka.. A ostanie 9 minut? Tego już słowami opisać nie jestem w stanie.. to się po prostu czuje. A MY PRAWIDZIWI CULES TO CZUJEMY!!
1
@mikael Też tak miałem. Do godziny przed meczem nie wierzyłem. Mówiłem kolegom, że to niemożliwe. Można wygrać 4:0 w LM, ale nie odrobić. Szanse praktycznie zerowe.
Zmieniłem jednak zdanie jak zobaczyłem moją Barcę, która wychodzi na boisko. To był moment kiedy powiedziałem sobie, że to jest piłka nożna, oni dali radę strzelić aż cztery bramki to i my damy (wiem, wbrew temu co napisałem wcześniej). Zdawałem również sobie sprawę, że bramka dla PSG jest bardzo realna, ale wbrew logice dalej wierzyłem, nawet nie w 4:0, a w to że Barca strzeli nawet 6 goli.
Nie wiem czy takie coś zdarzy się jeszcze w LM. Być może zdarzy, ale na pewno nie prędko.