La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

35

Apeluję o olanie tych którzy teraz chcą nam zepsuć nastrój po prawdopodobnie najlepszym meczu w historii naszego klubu. Niestety jak widać po naszej stronie wiele osób dało się w to wciągnąć.

Błędy były, są i nawet mimo wprowadzenia powtórek nadal będą... To się zdarza w wielu meczach, ale dlaczego o tym zwykle cicho? Ponieważ ludzi to nie interesuje. Z wyjątkiem tych którzy nie są kibicami Barcy i znudziła im się nasza wieloletnia dominacja. Jakby błędy zdarzały się co mecz na korzyść Barcy to rozumiałbym każdego kto kwestionuje nasz awans, ale tak nie jest. Dla mnie koniec tematu :)

No i jeszcze raz: cieszmy się z awansu, nie dajmy sobie popsuć nastroju i atmosfery na stronie tylko dlatego że nasi przeciwnicy mają ból pod kręgosłupem. I to jeszcze często przeciwnicy którzy rok temu wygrali w finale LM po oczywistym spalonym.

22

@KamQiX co ciekawe o powtórkach mówią kibice klubu, który się temu sprzeciwia

18

@KamQiX Ja się dałem wciągnąć bo takiej hipokryzji to dawno nie widziałem:

Piłkarze Realu podczas KMŚ:
Benzema: Zostawmy futbol w spokoju
Lucas: Traci się esencję futbolu
Modrić: System powtórek to nie futbol, to mi się nie podoba

Po meczu Barcelony z PSG
Piłkarze Realu zdziwieni środowym sędziowaniem.

Więcej bym poczytał co mają na ten temat do powiedzenia,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?