La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

1

Pragnę się odnieść do trzech kwestii, które ostatnio zdominowały dyskusję na La Rambli.

1.. Ten karny na Suarezie. OK...jest w naszej drużynie kilku piłkarzy którzy lubią dołożyć coś od siebie gdy przeciwnik naciska i niestety Suarez należy do tych piłkarzy. Trzeba jednak podkreślić że różne wersje powtórek pokazują kontakt obu zawodników, widoczne jest też to że Marquinhos nie miał szans na dojście do piłki. Z pewnością jest to sytuacja z pogranicza. Ale na pewno nie można powiedzieć, że sędzia całkowicie się pomylił.
2. Wypowiedzi Domenecha. Facet jest Francuzem, do tego gościem który w całej swojej karierze ( trenując seniorów ) jeśli się nie mylę, to nic w piłce poza fartownym finałem MŚ nie osiągnął . Tacy ludzie są największymi frustratami i nic dziwnego po takiej porażce PSG facetowi odbiła palma. Szkoda gadać.
3, Narzekanie Realu. DON'T CARE ! :) Ten ich artykuł o sędziowaniu to jeden z lepszych żartów jaki widziałem :D

0

@prokofiew Co do faulu na Suarezie z perspektywy sędziego widać ruch ręką gracza PSG w stronę głowy Luisa. Ja nierozumienia tego hejtu na Luisa. W jego sytuacji nie ma napastnika na świecie który by postąpił inaczej nawet święty Robercik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?