La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

3

Co Ter Stegen krzyczał po golu Cavaniego

"Po tym, jak Cavani strzelił nam gola 3-1, Ter Stegen zaczął krzyczeć: 'Jesteśmy Barca, my nigdy nie umieramy!'. Potem, ciągle krzyczał: 'Wygramy ten mecz, wygramy!'. W pewnym momencie powiedziałem Busqetsowi, że Marc nie czuje się dobrze."

Javier Mascherano [givemsport.com]

konto usunięte

2

@VamosGirl Ter Stegen w tym sezonie bardzo się rozwinął i zaczął grać bardzo odpowiedzialnie po odejściu Bravo

0

@kamilFCB1234 Poza wpadką z Celta, naprawdę błyszczy. Kozak. A bramce.

0

@Eto'o9 R10 Wpadka była, ale i takie coś może przytrafić się ponownie. Może też puścić babola niedługo. Jest wciąż młody jak na bramkarza, to bardzo młody i ciągle się uczy, rozwija, a już zalicza się do klasy światowej. A teraz cofnijmy się do artykułu po meczu z Celta ma wyjeździe i spójrzmy na komentarze. Nie mówię tu o krytyce wtedy zasłużonej za tamten mecz, ale za hejt, za to jak chcieli go niemal powiesić, wywalić, wyzwiska od idiotow i że jest średniakiem, nie nadaje się do Barcy itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?