La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

0

Idealnie przewidziałem dwie pary, a mianowicie Borussii oraz Atletico.

Co do losowania dla Barcelony bardzo optymalne, dobrze, że drugi mecz gramy u siebie, jest to bardzo istotne w tej fazie rozgrywek.

Bardzo ciekawie wygląda para Borussia Dortmund - AS Monaco, będzie piękny futbol dla oka. W meczu Bayern - Real Madryt może się wszystko wydarzyć, ale większe szansę daje Bawarczykom. Plusem jest trener Carlo Ancelotti, który świetnie zna Real oraz atak, który Bayern ma lepszy, a także obronę, jedynie pomoc mają na podobnym poziomie. W obu spotkaniach decydującą może być batalia w środku pola. Co do pary Atletico Madryt - Leicester City to wydaje mi się, że spokojnie Anglicy mogą sprawić niespodziankę. Będę trzymać kciuki za Lisy, mam nadzieje, że jeśli odpadną, to tanio skóry nie sprzedadzą.

Według mnie te ekipy przejdą do półfinału:
FC Barcelona, Bayern Monachium, Atletico Madryt, AS Monaco.

Chciałbym, żeby półfinały wyglądały tak:
FC Barcelona vs. AS Monaco
Bayern Monachium vs. Atletico Madryt

No i finał, który od dawna mi się marzył.
FC Barcelona vs. Bayern Monachium

Ależ byłby to piękny mecz z niezapomnianymi emocjami!

Już zacieram ręce na te wszystkie pojedynki. Będzie wiele emocji, w każdej z par nie ma zdecydowanego faworyta. Bez wątpienia ta edycja jest jedną z najciekawszych z ostatnich lat!

Vamos Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?