- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
0
Co myślicie o Huawei Nexus 6P albo Lenovo k6 note ? Albo jaki polecacie telefon w tej cenie ?
0
@VamosGirl Nexusa nie będziesz żałować bo to w końcu Nexus. Dodatkowo AMOLED i przyzwoity aparat. W tej cenie ciut dopłacić i brałbym OnePlus 3T.
2
@VamosGirl http://90sekund.pl/?s=nexus+6p
Poczytaj. 6P to jeden z najgorszych Nexusów, odpowiednik iP4. Raczej do omijania szerokim łukiem. Używany tak w ogóle? Bo za tysia(cena K6N) nowych nie ma...
Ja mam Moto X Style, jedyne, co bym zmienił, to bateria. Dobrze, że jest szybka ładowarka.
Lenovo ostatnio zbierają sporo dobrych opinii, w końcu Motorola tam teraz jest, a oni potrafią, wiem, bo mam. :)
Moje propo:
-Lenovo K6 Note
-Moto X Style
-Nokia 5
-Nokia 6
Obie są wytrzymałe i dobrze zrobione(łatwe naprawy). czyli przeciwieństwo firmy od dumpingowych cen, co zbiera dane użytkowników i ma nadal mnóstwo wad, a przy aktualizacji co piątek i tak długo ma starego androida i co rusz poprawki, mało nowości, czyli Xiaomi, nadal trzeba być kombinatorem, do normalnej i bezproblemowej obsługi się nie nadają jeszcze. Raczej lekarstwo na tęsknotę na androida na Javie(do 4.3 włącznie) zamiast Dalvika(od 4.4), bo ten starszy to legendarny, problematyczny android.
-LG K10
-Huawei P9 Lite
0
@regatta52 To jest dziwne, bo Nex nowy to 2000+, a K6 to 1000 złociszy...
0
@LinekPark Słyszałem tylko tyle że są łamliwe strasznie 6P. Szanuję za Moto X, świetny sprzęt.
0
@regatta52 Wiem, 11 miechów zaraz strzeli, ale na razie się nie przesiadam. kupiłem, gdy w maju/czerwcu zeszłego roku spadły ceny
0
@LinekPark Dzięki za info, chyba skuszę się na Lenovo K6 Note ;) a jakiś samsung, sony czy Htc ? Aktualnie mam Sony xperia S, ale to już chyba z 4 lata i już jest na wykończeniu więc trzeba coś zmienić ;)
0
@VamosGirl HTC dogorywa, opósc ten temat. Ta firma upada niestety...
Sony? XA, jeśli bateria słaba nie wadzi.
Samsung? A5 2016, czyli to samo, co S5 Neo. Wybór między wzmocnioną konstrukcją(S), a designem(A).
0
@LinekPark A Huawei ? Xiaomi ? to chyba skuszę się na tego Lenovo K6 note ;)
0
@VamosGirl O Huawei pisałem na koniec, najlepsza opcja to P9 Lite, 2017 ma więcej RAMu i ciut lepszy procek, ale i "stara" daje radę(mama moja ją ma).
Xiaomi nie ufam, powtórzę(jest to opis Nokii względem Xiaomii):
Obie są wytrzymałe i dobrze zrobione(łatwe naprawy). czyli przeciwieństwo firmy od dumpingowych cen, co zbiera dane użytkowników i ma nadal mnóstwo wad, a przy aktualizacji co piątek i tak długo ma starego androida i co rusz poprawki, mało nowości, czyli Xiaomi, nadal trzeba być kombinatorem, do normalnej i bezproblemowej obsługi się nie nadają jeszcze. Raczej lekarstwo na tęsknotę na androida na Javie(do 4.3 włącznie) zamiast Dalvika(od 4.4), bo ten starszy to legendarny, problematyczny android.
0
@LinekPark O proszę, Nokia powraca ;)
0
@LinekPark Wydaje mi się, że lenovo bd dla mnie odpowiednią opcją. Dzięki za pomoc :)
0
@VamosGirl Ta oferta za 800 tym się różni od innych, że masz fakturę vat-marża. To oznacza tyle, że oni mają wywalone na gwarancję, ty się tym martw i bez ich pośrednictwa szukaj serwisu. Sprzedany fon i nara, tyle ich on obchodzi, by się sprzedał.
0
@tomek256 To dokładniej mówiąc ludzie zwolnieni z Nokii po przejęciu przez MS. Nawet siedziba jest blisko legendarnej firmy, która udzieliła im licencji na markę i logo zaraz po tym, jak MS stracił te prawa nabyte wraz z częscią firmy.
0
@LinekPark czyli lepiej dołożyć te kilka stówek i mieć święty spokój ?
0
@VamosGirl No ja tak bym zrobił.