La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

1

Niektórzy mówią, że Coutinho to skrzydłowy a nie pomocnik. Moim zdaniem poradziłby sobie i w środku pola a przy systemie 3-4-3 mógłby być kluczowy bo mógłby wystąpić na prawym skrzydle (jak w Brazylii) a i też w środku pola. Co sądzicie o nim bo takie mam troszkę mieszane uczucia ale myślę że by zrobił u nas różnice.
Poza tym wielu się że mną nie zgodzi ale widzi mi się Nainggolan i oglądałem parę męczy i naprawdę gość robi różnicę i prócz swojej agresji w destrukcji wcale to nie jest drewniak, ma ciąg na bramkę.

0

@Krzywy95 Nainggolan ma 28 lat, niby najlepszy wiek dla piłkarza, ale jeśli są lepsi kandydaci i młodsi od niego to lepiej kupić młodszych. Taki Radja pogra 2-3 sezony i znowu szukać będzie trzeba kogoś na jego miejsce. A tani też nie będzie. Chelsea za niego dawała te 50 mln euro czy coś koło tego, a Roma i tak się nie zgodziła.

0

@Krzywy95 Radja to jest bardzo ciekawy pomocnik tylko szkoda, że nie jest trochę młodszy. Z drugiej strony ciężko byłoby dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku.

0

@bozyszczu A no tak to faktycznie, myślałem że jest troszkę młodszy ale ten czas leci. Mam nadzieję że kogoś Barca znajdzie kto wkompomuje się dobrze. Ostatnio jakoś mam wrażenie że inne kluby potrafią sobie wypatrzeć kogoś i kupić za niewielkie pieniądze a my przepłacamy i nietrafiamy coś z sprowadzaniem graczy.

0

@Krzywy95 A odnośnie Coutinho to nie w tym sezonie. Może za sezon. Za Iniestę następcę można kupić później. Teraz bardziej brakuje pomocnika typu Verratti/Thiago. Na każdego z nich pewnie by trzeba było wyłożyć te 80-90 mln euro, ale skoro za Pogbe United zapłaciło ponad 100 to kupić jednego z nich taniej to tak jakby "promocja".

0

@bozyszczu No tak osobiście moim marzeniem była ta dwójka a od początku Verratti ale realizacja tego będzie bardzo trudna. Oby po tym okienku znalazły się pieniądze na dobre wzmocnienie składu i wystarczy z 2-3 zawodników ale konkretnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?