- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
0
Suarez do Sandro: "Nie zapominaj kto dawał Ci jeść" , na co Sandro odpowiedzial: " Reprezentuje Malege".
Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie Camp Nou bardzo " cieplo" go przywita.
17
@blaugrana16 Bo co?, bo strzelił gola klubowi który go miał gdzieś?
Śmieszne. Gra w Maladze, reprezentują ją, tam ma warunki to niech robi co chce.
1
@blaugrana16 Sandro nawet nie okazał szacunku dla Barcy w sumie, widać jak on "lubił" Barcę, jeszcze tak się stanie że w przyszłości do Madrytu pójdzie
Ok reprezentuje, ale wczoraj nie pokazał do Barcy szacunku
0
@Marcel99 Nie. Chodzi o to, że Barca dała mu wszystko czego potrzebuje młody piłkarz. To ośrodek Barcy go wyszkolił i gdyby nie ona to dziś zapieprzałby w kawiarni za 1500 euro.
2
@blaugrana16 Jeśli to prawda, to według mnie, Suarez zachował się nieelegancko, a nie Sandro. To co miał nie strzelać, bo wcześniej grał dla Barcelony?
3
@Marcel99 Chodzi o zwykly szacunek ktory okazal chocby Munir. Celebrujac gola , ktory praktycznie odbiera Barcelonie szanse na mistrzostwo to zenujce zachowanie Sandro.
1
@BaroPodertos Ludzie nie chodzi o to ze zdobyl gola tylko o sposob w jaki go celebrowal. Z pelna "pompa".
1
@blaugrana16 Taka różnica, że Munir po sezonie wróci i ma szanse jeszcze tutaj grać, bo jakiś potencjał ma, a Sandro pozbyli się bez jakiegoś większego żalu.
0
@blaugrana16 Poniosły go emocje po prostu. Po meczu przecież powiedział, że przeprasza i prosi o wybaczenie, jeśli ktoś poczuł się urażony, czy coś takiego.
0
@Publico Tylko, że Barcelona tak na prawdę wcale nie znaczy dla niego tak dużo. Można powiedzieć nawet, że Barca hamowała mu rozwój. Nie dawała mu jakoś dużo szans, a teraz po przejściu do Malagi ma wszystko i nie dziwię się mu, że celebrował bramkę (poza tym jakoś żywiołowo tego nie wykonał, a potem jeszcze przeprosił...).