La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Biorąc pod uwagę że Neymar może zostać zawieszony na 3-4 mecze, Arda i Rafinha połamali to lepiej się skupić tylko na LM. Tam chociaż Lucho nie będzie musiał wystawiać Gomesa i Mathieu a też myśleć o zmianach aby oszczędzać na kolejne spotkania w lidze. A po części widać brak motywacji w meczach zd słabszymi. Nie widać tego głodu jak rok czy dwa lata temu. A w LM Barca umie mobilizować się.

1

@Indyczka Na ten czas strzelić bramkę w Turynie.

konto usunięte

1

@Indyczka Że niby mamy odpuścić sobie mecz z Realem i Ligę?

konto usunięte

0

@Indyczka Gadasz głupoty, Barca gra zawsze o wszystko. A co do Gomesa i Mathieu to fajnie, znalazłaś kozły ofiarne.

0

@Indyczka Ale nie można odpuścić El Clasico. Nie możemy się im podłożyć, za duża rywalizacja.

0

@dontripe Gomes i Mathieu nie są kozłami ofiarnymi. Wiadomo że na LM wystawia się once de gala a nie jedenastka z dwoma lub trzeba rezerowymi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?