La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

0

Boje sie ze jutro zobacze Gomesa w skladzie za Busiego.Boje sie wybryku Lucho.Chcialbym zeby Andre w ogole siedzial na trybunach,chcialbym zeby ktos go od nas odkupil i oby nasza gra w kratke nie byla spowodowana tym,ze raz trenuje Lucho raz Unzue,a jesli tak jest to pomysl na mecz z sevilla byl autorstwa Unzue,ktory napewno bedzie naszym kolejnym trenerem.

7

@Kibic1985 Hahaha tak, raz trenuje Lucho raz Unzue. XD

0

@skubi99 To w zartach faktycznie bylo,wiec ciesze sie ze cie rozbawilem :)

0

@Kibic1985 Mogę se mylić, ale wątpię, żeby Lucho go wystawił. Chłopak jest na tyle sparaliżowany psychicznie po tej fali hejtu, że raczej nie zaryzykuje wystawiając go na tak ważny mecz. Oby.

0

@Eleri On nawet niech na lawie nie siedzi bo mam kurna uczulenie na niego i nie chce sie caly mecz drapac i kichac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?