La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

3

- Neymar nie zagra w El Clásico, dostanie 3 mecze kary – 1 za czerwoną kartkę, 2 za oklaskiwanie czwartego arbitra. [@J_Krecidlo] :( https://pbs.twimg.com/media/C9ItomxU0AEj7LZ.jpg

- Jorge Sampaoli rozmawia z AFA! [@radiolared]

7

@BarcaInfo Neymar sam jest sobie winien, kara zasłużona. Jednego czego szkoda to tego, ze nie działa to w obie strony tak samo.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Klasyk i tak rzadzi sie swoimi prawami, bez Messiego w pierwszym skladzie wygralismy na Bernabeu 4:0.

0

@Gaucho Dokładnie,idiotyczne zachowanie Neymara,trochę nie na miejscu przy takim kalendarzu. Ale i tak wiemy,że są równi i równiejsi.

0

@BarcaInfo No to pieknie..:/

konto usunięte

4

@BarcaInfo Jaki Perez, jacy sędziowie?
Przestańcie już siać tę propagandę. Sam jest sobie winien. Mógł zamknąć się i nie pajacować. W regulaminie jest tak, to tak musi być.
Jesteśmy Barcą to ich pokonamy bez niego...

1

@Marcel99 Jesteśmy Barca to nie oddajemy ligi przed jej zakończeniem:)

5

@Marcel99 Nie zgodzę się z Tobą. W poprzednim sezonie Ramos w mecz z Las Palmas dostał czerwoną kartkę i do tego klaskał w stronę Fernándeza Borbalána. Arbiter nie zapisał tego jednak w protokole, dlatego gracz urodzony w Camas uniknął dotkliwszej kary. Do tego nie opuścił boiska. I jakoś o jakiejkolwiek karze było cicho.

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?