La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

Neymar który ostatnimi tygodniami był najlepszym piłkarzem w zespole. A bez niego będzie ciężko wygrać klasyk oraz mecz z Sociedad i z Osasuną. Straszne osłabienie.

Dla mnie i tak kara śmieszna. 3 mecze za oklaskiwanie sędziego a jak gość ci wjedzie od tyłu nogami to nic nie dostanie albo jedna kara zawieszenia.

0

@Indyczka Sociedad na Camp Nou i Osasuna to nie są trudni przeciwnicy dla Barcy, nawet bez Neymara.
Za oklaskiwanie dostał dwa mecze (plus jeden za dwie żółte). Osobiście też uważam, że to głupie, bo równie dobrze mogliby karać za dyskusje z sędziami po dwa mecze

0

@kacper1423 Alaves na początku sezonu też miało być "łatwym" przeciwnikiem a wiemy jak się skończyło. Z naszą dość nierówną formą każdy przeciwnik może być dla nas trudny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?