La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

0

Cóż - ciężko jest grać z drużynami z topu nie mając obrony. Juventus wcale tak nie atakuje - po prostu jak mają akcje to kontrują i tyle - no ale mają tą pewność, że jak dojdą już na naszą połowę to my jesteśmy zesrani, my NIE UMIEMY bronić. Na ostatnich 20 celnych strzałów to wpadło nam z 10 bramek. Co z tego, że z przodu Roberto napieprza za pięciu, że Messi ich mija po 3-4 na raz, że kreuje, co z tego skoro nie potrafimy zagrozić ich bramce, a oni to robią kilkoma zagraniami. 3-4 podania i nas mają, a my napieprzamy 60 podań żeby potem i tak stracić piłkę. Będę zadowolony z 2:1 dla Juve - do rewanżu jest sporo czasu, może coś z tego będzie przy takim wyniku, ale przy braku pomocy i bardzo nie pewnej obronie oni nam wbiją jeszcze ze dwie bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?