La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

3

Cóż - mamy kwiecień, za 2 miesiące koniec sezonu, przerwa i wracamy w lipcu na okno transferowe, nową budowę drużyny i po prostu lepsze mecze, nie muszę mieć pucharów - muszę widzieć drużynę walczącą, taką która chce cieszyć kibiców swoją grą. A obecnie nasi gracze są wypaleni, bez formy. Moim zdaniem potrzebna jest gruntowna przebudowa - przynajmniej 6-7 nowych graczy, w tym 3 do podstawy. Brak pomysłu Enrique - w 1 sezonie miał pomysł na ten zespół, miał genialny pomysł na drużynę. On wypalił - mieliśmy wszystko - stałe fragmenty gry, szybkie akcje w ataku pozytywnym i PERFEKCYJNE i zabójcze kontry. Teraz z tej drużyny zostały tylko przeblyski MSN,a w zasadzie Messiego przede wszystkim. Może Guardiola miał rację, że 3 lata w jednym zespole to max? Fajny czas Enrique spędził w tym zespole - ale czas na gruntowne zmiany, moim zdaniem to jest czas na sprowadzenie 3-4 bardzo silnych fizycznie graczy i kilku też bardzo szybkich i zmiana systemu gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?