La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

0

Emocje już opadły i nadszedł czas na przemyślenia. Po pierwsze czy z taką grą kolejna remontada ma jakikolwiek sens. Drużyna która na wyjazdach w tej edycji LM z mocnymi drużynami ma bilans 1-11 zasługuje na coś więcej.
Po drugie jest jeszcze szansa w lidze i tam trzeba sie tak myśle skupić.
Po trzecie jeszcze nigdy w żadnym sezonie nie czułem sie tak zmęczony psychicznie oglądając mecze Barcy. Mecze genialne przeplatane są meczami na poziomie naszej ekstraklasy. Kiedyś po straconej bramce miazdzylismy przeciwnika na jego połowie teraz tego nie ma. Wystarczy ze jakaś druzyna bedzie nam uprzykrzać życie i nie istniejemy.
I na koniec chyba czas żeby drużyny hiszpańskie oddały prym w Europie jakieś ekipie z innego kraju.
Teraz trzeba jako nam kibicom dokczekac końca sezonu jaki by on nie był, naładować baterie i od sierpnia pasjonować sie kolejnym może znowu historycznym sezonem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?