- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
0
Gdzieś czytałem, że budżet Barcelony zaklada awans tylko do ćwierćfinału. Smród
20
@Wawrzyszewski Co roku tak jest zakładane w budżecie. Gdzie ten smród?
0
@Wawrzyszewski coś słyszałem, że Valencia miala by dostać bonus, za Gomesa i City za Denisa, w przypadku wygrania ligi mistrzów. Nasz zarząd, to mistrzowie negocjacji
6
@Wawrzyszewski jesli chodzi o kase klubowa, to jesliby zakladali triumf w LM (co jednak jak pokazuje historia nie byloby zasadne - w ciagu ostatnich 5 lat - raz wygralismy), to wcale finansowo nie oznaczaloby to lepszej sytuacji. Wygrana w LM to jest multum premii i bonusow dla pilkarzy i sztabu. Wiele wiecej kasy za transmisje tez nie ma w perspektywie dojscia do 1/2 czy wygrania LM.
Przez lata mówiło się, ze z punktu widzenia klubowej kasy najbardziej optymalna sytuacja to awans do 1/2 LM.
Ale swoja droga gdzie ty ten smrod widzisz to ja nie wiem? Budzet musi zakladac jakis najbardziej prawdopodobny scenariusz - a w ostatnich 3 latach 2 razy odpadalismy wlasnie na etapie 1/4 LM.
0
@mekston Mam na myśli to, że za Pepa np. Nie słyszałem o czymś takim. Mówię o prognozie dotyczącej awansu.
17
@Wawrzyszewski mysle, ze w przed sezonem 08/09 nikt w budzecie nie wpisywal zakladanej wygranej Barcy w LM...
Wciaz nie wytlumaczyles dlaczego smród? Pomysl chwile - przygotowujesz budet na kolejny sezon - musisz policzyc jakie bedziesz mial przychody i jakie koszty (poza premiami rowniez takie kwestie jak wyplata dla innych klubow np za Gomesa). Musisz przyjac jakies zalozenie i starasz sie przyjac jakis realistyczny scenariusz. W ostastnich 5 latach wygralismy 1x Lm, 2x 1/2, 2x 1/4, z tym, ze w ostatnich 3 to byla juz 2x 1/4 LM. Mozna sie moze spierac czy nie nalezaloby zakladac 1/2, ale jak widac wyglada na to, ze Zarząd przyjal dobre założenia.
Nie robi sie budzetu z perspktywy kibica ktory co roku chce trypletu, samych zwyciestw w lidze itp.... tylko z perspektywy kogos kto zarządza klubem i jest odpowiedzialny za finanse.
1
@Wawrzyszewski Powiem Ci ze Barcelona nie wygrywając nic w tym roku bedzie mieć więcej pieniędzy na transfery niż jakby wygrała tryplet.