La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

0

Kiedy te cholerne półfinały? Jeszcze w kwietniu?

0

@Kamiloza91 Mnie się zdaje, że półfinały były zawsze jakoś w maju.

0

@SinMistico To dobrze będzie więcej ciszy o wspaniałym Realu i genialnym Ronaldo.

0

@Kamiloza91 A pies te półfinały... jeśli Barcelona odpadnie (na co się zapowiada), to już w tym sezonie Ligi Mistrzów nie oglądam. To po prostu nie jest na moje nerwy. Nie mam ochoty na powtórkę z 2014 czy 2016 roku.

1

@Kamiloza91 2 i 3 maja rewanze 9 i 10

0

@SinMistico Już wiem.
"Losowanie par tej rundy odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 2 i 3 maja, a rewanże 9 i 10 maja 2017".

2

@hen0x Też nie ma zamiaru. Tylko zobaczę Buffona z pucharem!

2

@Kamiloza91 Juventus - Monaco. To byłby piękny finał. Chociaż pewnie życie znów kopnie mnie w dupę i zagrają w nim Madryty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?