- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
2
Płacz o mecz Realu jest poniżej krytyki, tak samo o to że Ronaldo dostanie ZP i co tam jeszcze, ile razy już się tu pisało że te nagrody są bez wartości a temat powraca. Wkurza mnie pod tym względem Pique bo jak zwykle zachowuje się jak 14 latek i daje kibicom zły przykład. Przydałby się taki Puyol który wyrwałby mu tą symboliczną teraz zapalniczke i nauczył że odpowiada się na boisku.
2
@dontripe Czy niektórzy mogą się w końcu pogodzić z tym, że nie każdy jest taki jak Puyol i niektórym gdy coś nie pasuje wolą to mówić głośno?
3
@Eleri "Czy niektórzy mogą się w końcu pogodzić z tym" że zachowanie w stylu "visca łebka" jest niegodne piłkarza Barcelony i stawia zły przykład milionom ludzi traktujących to jako przykład? Zresztą sam przyznał że "robi show" czyli robi to specjalnie by się o nim mówiło co tym bardziej mnie wkurza. Zresztą z tym gadaniem o "gdy coś nie pasuje wolą to mówić głośno?" to jest jakiś idiotyzm - co ma Barcelona do wygranej Realu w LM?
Ale Ty jesteś fanem Pique więc zawsze go będziesz bronić :D
0
@dontripe Co ma Barcelona do wygranej Realu? A to, że przy ostatnim pamiętnym wywiadzie Pique zapytany o "pomyłki" sędziowskie na korzyść Barcy w meczu z PSG odpowiedział dlaczego jest o to pytany akurat po naszym meczu, a gdy Real wygrywa LM po golu ze spalonego to wszyscy siedzą cicho. Robi show bo ludzie to lubią, media to lubią, jest o czym rozmiar i o czym dyskutować. Jeśli ci się to nie podoba to cóż. .. twoja sprawa, trochę szkoda tylko, że masz takie podejście do własnego piłkarza i to w dodatku takiego, któremu najbardziej ze wszystkich zależy na dobru klubu.
Tak, jestem fanem Pique, podobne jak jestem fanem każdego innego piłkarza Barcy, od Puyola po Rakiticia. Nie lubię ich wybiórczo jak ty najwyraźniej. Cenię i szanuję podejście zarówno Carlesa jak i Gerarda tylko nie rozumiem, dlaczego ludzie ich ciągle porównują? Przecież to są zupełnie inni ludzie!
1
@Eleri Tak masz racje nie podobają mi się te "dyskusje" i nie jestem w tym osamotniony - http://www.fcbarca.com/68882-dani-alves-gram-w-pilke-z-milosci-a-nie-z-powodu-pieniedzy.html
Być może dlatego że piłke nożną kojarze wciąż ze sportem, rywalizacją, dawaniem z siebie wszystkiego a nie plotkami i utarczkami słownymi oraz chorymi konfliktami.
Piszesz że "ludzie to lubią" i tu tkwi szkopuł, widownia wychowuje autora a autor wychowuje widownie, zamknięte koło, zresztą sam Pique mówi o tym w wywiadzie -
http://www.fcbarca.com/68469-pique-powinno-sie-mowic-quotniech-realowi-idzie-jak-najlepiej-quot-ale-to-falszywe.html
I to mi się nie podoba, że on to podsyca, podoba mu się to podczas gdy wg. mnie to jest nie fajne bo stoi praktycznie w odwrotnej pozycji do profesjonalnej, sportowej postawy.
Co do podejścia do Pique to mam do niego taki sam szacunek jak do każdego piłkarza Barcy mimo że nie podoba mi się jak się zachowuje (jak widać zarządowi Barcy też nie bardzo pasuje to pajacowanie) i chwilami reprezentuje klub. Pique i Puyol są do siebie porównywani bo to są jakby dwie odwrotne osobowości - Puyol dawał z siebie wszystko na boisku, walczył jak lew i miał szacunek do przeciwnika a przeciwnicy go odwzajemniali a jeśli mu nie szło - nie kłapał gębą tylko brał się za siebie. A Pique robi dokładnie odwrotnie, zamiast się zamknąć i odpowiedzieć na boisku to papla jak "baba" albo jak właśnie mu nie idzie albo jak już wygrał i czuje się bezpieczny (pamiętne słowa o Roldanie itp.), to nie jest postawa którą powinno się przedstawiać jako wzór. Tak samo jak nigdy nie przedstawiłbym Stoiczkowa jako wzorowego Barceloniste mimo że chłop ma krew barwy bordowo-granatowej.