La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 595 Culés

konto usunięte

9

To teraz proponuje Juve - Real i Monaco - Atleti w półfinałach i Juve - Monaco w finale. Juve wygrywa i Buffon wznosi puchar :)

1

@DamianVeB11 marzy Mi się taki scenariusz

konto usunięte

2

@DamianVeB11 Atletico kumplu, Atletico.

0

@DaPi Barcelona, Ronaldo, Atleti... Zdecyduj się chłopie! ;)

konto usunięte

0

@darekgt01 Ronaldo szanuje i to bardzo, a nawet jest jednym z ulubionych piłkarzy, ale to tak dla zmyłki trochę :v
Atleti dlatego, że moim zdaniem zasługują w końcu na tę upragnioną Ligę Mistrzów.
Barcelona jest moim ukochanym klubem jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że istnieje chociażby real.

konto usunięte

0

@DaPi No ewentualnie Atletico, ale tylko i wyłącznie gdy odpadnie Juve i Monaco a w finale będzie Real - Atleti ;)

konto usunięte

0

@DaPi A Buffon nie zasługuje na LM? :D Powiem tak - wszyscy tylko nie Real. Oni na to nie zasługują.

konto usunięte

1

@DamianVeB11 Ja to niezależnie od tego czy będzie finał Atleti - Juve, Atleti - real to i tak kibicuję Atletico, z całego serca. Jak będzie finał Atletico - Monaco to tak po połowię bo w Monaco polak rodak gra :D

konto usunięte

0

@DaPi A to jak z całego serca to nie będę się spierać :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?