- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
0
Moim zdaniem pary LM będą takie: Monaco-Real,Atletico-Juve
0
@Mns21 Moim zdaniem Atletico - Monaco, Real - Juventus. Wątpie też, że po aferach jakie były w tym sezonie w LM i La Liga, real już coś wskóra poprzez wydrukowanie, obym się nie mylił.
13
@Kszysiek7 Wam się chyba błędnie wydaje, że Monaco jest tu najsłabszą drużyną.
1
@paoramirez1 O leicester też mówili że jest najsłabszą drużyną a pokazali na co ich stać ;)
0
@paoramirez1 Po czym to wnioskujesz?. Oni są nieobliczalni, ale z drugiej strony koło 60 minuty zaczyna im trochę brakować sił co pokazują mecze tegorocznej LM. Kto jak kto, ale Real ostatnio nie kręci się z piłką w kółko jak Barca i takie wsiadnięcie w około 60 minuty zaraz wykorzystają, zawsze jak siadają na kimś jza bardzo jest po meczu. Dlatego wole, żeby Juventus, albo Atletico z nimi grało.
0
@Kszysiek7 Nieobliczalni? Są młodym, ambitnym, bardzo silnym zespołem. Nie uważam, żeby około 60 minuty brakowało im sił. Monaco bałbym się dużo bardziej niż Atletico, na które Real ma patent
0
@paoramirez1 Ogólnie najlepiej gdyby trafili na Juve moim zdaniem
0
@Kszysiek7 To byłby najlepszy test. Jeśli Real pokona Juve, bo to zasłuży na tą edycję LM. Ale bardzo liczę na Juve;-)
0
@paoramirez1 No nie wiem, czy tak do końca zasłuży. Ja nie mogę przeboleć tego druku z Bayernem.
0
@Kszysiek7 Trudno, było minęło. Teraz wylosowali Atletico, trzeba trzymać kciuki za Griezmanna i spółkę!
0
@paoramirez1 No racja, ale będzie ciężko, bo Real ma na nich jakiś patent w LM. W La liga było 0:3, 1:1, ale obydwa mecze ze wskazaniem na Real. Ale kiedy jak nie teraz ich wykończa. Na pewno pamiętając to co się wydarzyło w tym i w tamtych sezonach będą zmotywowani, umiejętności też mają chociaż Real ma większy potencjał, oby nie zabrakło im szczęścia.