La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

0

Zauważyliście od momentu jak Milik i Zieliński maja zagrać na EuroU21, to dziwnie zaczęli mniej grac w Napoli a jak wiadomo klub jest przeciwny ich występowi na mistrzostwach...

1

@Kamilos84 Milik po kontuzji gra bardzo mało, a Zieliński usiadł na ławce, bo Napoli przestało bić się na wszystkich frontach. Została im tylko liga, mają jeden mecz na tydzień, wszystkie można zagrać tą samą (najlepszą) jedenastką.

0

@GenerałXavi Jaki drugi napastnik? Po prostu Sarri nadal stawia na tercet (Insigne, Mertens, Callejon), który wypracował mu wszystkie sukcesy w tym sezonie. Arek nie ma za bardzo na co liczyć w najbliższym czasie. Mówi się, że Dries odejdzie latem (chce ponoć United), to może wtedy znajdzie się miejsce dla Milika.

0

@hen0x Na pewno mialy na to wplyw inne czynniki, ale jest to dla mnie mimo wszystko dziwne, wczesniej taki Arek Milik to byl napastnik no.1 w Napoli;)

0

@Kamilos84 Początek sezonu wskazywał na to, że będzie grać. Odszedł Higuain, a De Laurentiis sprowadził zawodnika (Milika) o praktycznie identycznej charakterystyce. Myślę, że gdyby nie kontuzja, to grałby regularnie, bo bramki strzelał. Na ten moment nie ma jednak podjazdu do Mertensa. To trio współpracuje zbyt dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?