La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

0

Ja jeszcze o sprawie z Deulofeu. Oglądałem kilka różnych filmików na YT z najlepszymi momentami Deulofeu z Milanu i Evertonu (głównie z Milanu). Fakt, drybling nieznacznie mu się poprawił, ale nadal jest dość samolubny i przede wszystkim podejmuje złe (często najprostsze) decyzje na boisku. Skąd my to znamy? Czy od nowego sezonu będziemy się szczególnie wk*wiać na DWÓCH piłkarzy Barcy, zamiast jednego, jak w tym sezonie? :)

konto usunięte

3

@DonAndres*8 Skrzydłowy ma być czasem samolubny, robić duże zamieszanie a nie dostać piłkę i oddać jak Rafinha gdy grał na tej pozycji. Ponadto sam Cruyff powiedział, że Barcelona pozbyła się świetnego skrzydłowego jakim jest Deulofeu.

0

@GenerałXavi Bo to chodzi złe decyzje, często podania do najbliższego gracza, gdy aż się prosiło zagrać na wolne pole, albo do któregoś z napastnikow (Gomes).

0

@GenerałXavi Za dużo za szybko chciałem powiedzieć i nie oddzieliłem dokładnie tych dwóch spraw :) samolubny Gerard, niemrawy Gomes.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?