La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

4

Eric Abidal o mieszkaniu w Barcelonie i najgorszym dniu w życiu po przeszczepie:

''W Barcelonie przeżyłem najgorsze i najlepsze lata w życiu.Wybrałem to miasto,choć mogłem mieszkać w dziesiątkach innych miejsc. Tu moje dzieci chodzą do szkoły,tu czuję się szczęśliwy. Czy jest jakiś dzień, o którym chciałbym zapomnieć?

Jako piłkarz? Nie. Jako człowiek,tak.Dwanaście dni po przeszczepie miałem pewne komplikacje. Jadłem dostosowując się do diety,relaksowałem się, i niby wszystko było w porządku.Pewnego dnia poczułem wielkie pieczenie,jakby w moim brzuchu nastąpiła erupcja wulkanu. To był wyciek żółci. Ból był tak olbrzymi ,że błagałem lekarzy,by podali mi narkozę. Następnego dnia znowu trafiłem pod nóż. Chciałbym zachować w pamięci inny dzień,kiedy uśmiechnąłem się zobaczywszy córki tuż po przeszczepię.Musiałem ukrywać rury chirurgiczne ,żeby ich nie wystraszyć. Zawsze miałem olbrzymią wiarę w siebie i dobro.Przeszedłem na islam w 2003 roku i wiem,że Bóg istnieje,ponieważ swoimi rękoma dokonuje cudów. Każdej nocy modle się,żebym następnego dnia mógł zobaczyć słońce.'' [L'Equipe/matiswiecicki] :))

konto usunięte

1

@BarcaInfo "Błagałem lekarzy, by podali mi narkozę". Przerażające.

3

@BarcaInfo To co przeszedł ten facet to jest istny dramat. Całe szczęście, że wyszedł z tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?