- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
0
Polecacie jakieś dobre zespoły rockowe, ew. pojedyncze utwory?
1
@Dzemik55
i kilka innych piosenek tego zespołu też podchodzi pod hard rock
Nothing More (mało znany, ale według mnie fajnie grają) -
0
@Dzemik55 To nie rock, a progresywny metal, ale wart posłuchania.
0
@Dzemik55 ogólnie to sprecyzuj trochę jaki konkretnie podgatunek rocka, czy hard, czy progresywny, a może pop? xD
0
@bozyszczu Nie znam się na tym aż tak bardzo :v Lubię Skilleta, Breaking Benjamin, Three Days Grace, Red Sun Rising, RED więc coś w tym guście.
0
@Dzemik55 Może Rush, Def Leppard albo Hendrix? Masz całkowicie inne gusta niż moje, ale chyba dadzą rade.
0
@sebasek99 Dzięki wielkie, ogarnę w wolnym czasie.
0
@Dzemik55 Alter Bridge, Chevelle, Creed, Egypt Central, Halestorm, Shinedown, Thrice (ostatnia płyta całkiem spoko), Volbeat, We Are Harlot,
0
@bozyszczu Egypt Central i Shinedown znam, resztę ogarnę. Dzięki ;)
0
@Dzemik55 AC/DC ?