La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

konto usunięte

0

Co do wczorajszej walki to ja to widzę tak że ani Kliczko ani Joshua nie mają obecnie kondycji na 12 rund w zawodowym boksie. Walka była fajna dla oka bo dramatyczna ale ciosów wcale dużo nie padło. Joshua zrobi 2-3 serie w drugiej fazie pojedynku i totalnie odcina mu tlen. Już w 5 rundzie ledwo stał na nogach a wcale dużo ciosów nie przyjął i nie zadał. Dobrze że trafił na Władka emeryta który też nie miał siły go wykończyć;) Ludzie śmieją się z wiatraków Wildera tylko że Wilder może te wiatraki puszczać przez 12 rund skacząc przy tym jak młoda sarenka. Walkę Joshuy z Wilderem na dzień dzisiejszy widzę tak że jeżeli Joshua nie znokautuje Wildera do 5 rundy to później Wilder go wykończy bez większych problemów.

0

@Shaggys Jak na moje to Wilder zmiecie Joshue, ale to tylko moja opinia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?