La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

konto usunięte

0

Jak myślicie przedłużać umowę z NC+ czy jednak przejść do Cyfrowego Polsatu? W Cyfrowym Polsacie mam najwyższy możliwy pakiet za 99 zł + 6 miesięcy za darmo, a w NC+ płacę 122 zł za Pakiet Extra+ z CANAL+ i Eleven. Kończy mi się umowa i nie wiem co z tym zrobić.

konto usunięte

3

@Aerox NC+ to bezsens. Skoro stracili prawa do LM, to bierz Polsat, albo poprostu UPC (chyba, że nie masz takiej możliwości), dokup sobie Eleven i po sprawie.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Tylko satelitarna w moim miejscu zamieszkania, a co do praw to chyba jeszcze żadnej oficjalnej wiadomości na ten temat nie było. Nawet jak stracili to chyba jeszcze na następny sezon NC+ ma prawa do transmisji LM. Bardziej skłaniam się ku CP, ale nie chcę później żałować jak nie będę mógł czegoś obejrzeć tak jak to było kiedyś w Cyfrowym Polsacie (dlatego przeszedłem do NC+). Teraz Cyfrowy Polsat bardziej idzie w kierunku sportu z tego co widzę i możliwe, że warto u nich zagościć ponownie.

0

@Aerox Przedłuż na rok i zobaczysz potem czy stracą te prawa do LM czy nie.
Ja tak mam zamiar zrobić bo też niedługo kończy mi się umowa z NC+.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?