La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1837 Culés

konto usunięte

6

Na notatniku niektórzy twierdzą że Xavi zazdrości Ronaldo. Hmm ciekawe czego: może tych mistrzostw Hiszpanii, może CdR, może 4 CL, może tego gola z El Classico z 2010 roku?

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@WS996 Po cholerę wy ludzie wgl wchodzicie na ten cały notatnik..? Osobiście nigdy w życiu tam nie byłem ;p Się przejmujesz..

2

@WS996 Mistrzostwa Świata... oh wait.

konto usunięte

1

@WS996 No nie ma czego, bo sam jest na najlepszej drodze po 4 LM, drugie mistrzostwo i 5 ZP..

konto usunięte

0

@marcinK0000 Wszedłem żeby składy na dzisiejszy mecz zobaczyć, a jak wszedłem to przejrzałem tamtejsze artykuły. Ogólnie tam nie wchodzę od dawna, dzisiaj był wyjątek.

konto usunięte

0

@Stig W drodze po to jest się co sezon. Pamiętaj, że równie dobrze real może nic nie wygrać.

konto usunięte

0

@WS996 No niekoniecznie bo Real zależy w maju tylko od siebie a na tym etapie sezonu to jest mega ważne.
Chyba ze Atleti wyrówna albo wygra to wtedy sytuacja szybko się zmieni, ale teraz jest jak jest.

konto usunięte

0

@Stig Ja myślę, że Real straci pkt w tym sezonie jeszcze. A Atleti nie wygra tego na bank, bo trudno wygrać mecz nie oddając strzałów na bramkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?