La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

4

Nie wiem czy też zauważyliście tą propagandę. Przed meczem z Bayernem w mediach Messi miał zapewnioną Złotą Piłę, Ronaldo nie miał żadnego podejścia nawet. Po dwumeczu z Bayernem nagle Ronaldo wyrasta na najlepszego piłkarza tego roku, że Messi cały rok gra słabo. Po Gran Derbi Messi wraca na tron, media się rozpływają jaki to jest Messi genialny normalnie król. Po meczu z Atletico, wielki Ronaldo znowu ciągnie Real, nic go nie może zatrzymać, a o Messim ponownie słaby sezon. Ahh jak uwielbiam te media, że 3 meczami można sobie zapewnić ZP chodź cały rok grasz tak słabo, że mówią o Twoim najgorszym sezonie, że wypalasz się. Z roku na rok coraz bardziej przestaje się liczyć piękno piłki nożnej tylko jak Cie media namalują.

konto usunięte

0

@Szmulek Jeśli Ronaldo coś wygra w tym roku z realem to dostanie ZP

konto usunięte

2

@Szmulek Ja ZP nazywam konkursem piękności. Olać to, niech sobie żelek wygrywa i niech się cieszy. Najlepszy nie jest, nie był i nigdy nie będzie. Messi go zjada na śniadanie, zresztą w tym sezonie wielu go zjada.

konto usunięte

0

@Szmulek Właśnie dlatego nie lubię Realu, ze względu na to, że w mediach ciągle mówią jacy są wspaniali, najlepsi itd. Poza tym oni uwielbiają się wywyższać. To samo mam z Legią w Polsce, pamiętam jak zacząłem się interesować piłką to było ok. 10 lat temu to już wtedy było jaka Legia jest wspaniała, z tym że to Wisełka regularnie wygrywała mistrzostwo. Legii kibicuje tylko i wyłącznie w europejskich pucharach, bo reszta polskich drużyn nie ma szans w Europie

0

@Szmulek Jak Ronaldo wygra ligę i LM/Puchar Konfederacji do ZP ma niemal zapewnioną.
A o tych złotych piłkach to jest większy trend, niż trzy mecze. Barcelona dołuje w LM od awansu do 1/8 i PSG, Messi nie stał się główną twarzą remontady, Barcelona znów przegrała, tym razem z Juventusem, remontady nie było. Potem genialne El Clasico i przywrócenie Barcy szans na mistrza, ale to na nic jeśli ona go nie wygra, nadal faworytem jest Real.
W tym samym czasie Ronaldo z krytyki tego, że strzelił jedynie dwa gole do 1/4. W dwumeczu z Bayernem załadował 5 bramek (dwie ze spalonego, ale za to obwinili sędziego), potem praktycznie zamknął dwumecz ładując hat-tricka Atletico i bijąc kolejne rekordy LM. Jeszcze brakuje mu dwóch trofeów, bo od tego to najbardziej zależy. Ma szanse na Puchar Konfederacji, gdzie Portugalia jest jednym z faworytów, jest po pierwszym meczu z Atletico faworytem całej LM oraz faworytem do wygrania ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?