La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

8

Griezmann przeżył to najbardziej

"Griezmann był najbardziej przybitym piłkarzem Atletico. Mecz z Realem może mieć wpływ na jego przyszłość. Cholo, Profe i Tiago musieli go pocieszać do końcowym gwizdku."

Manolo Lama, dziennikarz hiszpański [el partidozo de COPE]

konto usunięte

1

@VamosGirl Czyżby kierunek wyspy i Manchester United?

0

@BaroPodertos Najpierw United musi się zakwalifikować jakoś do LM, żeby go skusić.

4

@VamosGirl Zapraszamy do FCB, my wiemy jak wygrywać z Madrytem ;)

2

@VamosGirl Griezmann moim zdaniem nie ma już czego szukać w Atletico. Ten klub zawsze pozostanie drugi za Realem. Mieli kilka lat żeby osiągnąć coś w Europie, jednak zmarnowali okazję. W dodatku jak dla mnie Antoine się tam marnuje, powinien grać w drużynie, która lepiej operuje piłką. Atletico już jest znacznie, znacznie słabsze niż jeszcze sezon temu, a będzie pewnie jeszcze gorzej. Niech on ucieka, za bardzo go lubię i mi go szkoda.

0

@Eleri Zgodzę się z Tb w 100%, mam duży szacunek do Diego Simeone i wgl, ale chciałbym żeby to był jego ostatni sezon w Madrycie. Francuz zasługuje na lepszy klub, Real odpada wiadomo z jakich względów, u Nas raczej nie miałby miejsca. Więc zostaje inna liga.

0

@VamosGirl Jeśli trenerem zostałby Valverde to niekoniecznie nie byłoby u nas dla niego miejsca. Athletic gra ustawieniem 4-2-3-1. W takim ustawieniu Messi grałby na "10" i brakuje prawego skrzydłowego. Tylko ta cena..

0

@VamosGirl Dawać go do nas! Leo na pozycję ofensywnego pomocnika, zagonić ich wszystkich do pressingu i niszczymy każdego.

0

@bozyszczu proszę Cię, naszym optymalnym ustawieniem jest 4-3-3, a po drugie dokładnie ta cena .., a z reszta Nam jest potrzebny konkretny pomocnik z pierwszego zdarzenia, prawy i środkowy obrońca no i trener z nowym pomysłem i chłodną głową :)

0

@VamosGirl mówisz najpierw, że optymalne ustawienie to 4-3-3, a potem że potrzebny trener z nowym pomysłem. dlaczego takim nowym pomysłem nie może być 4-2-3-1? Messi i tak teraz gra w środku. konkretnych środkowym pomocników co mogliby z miejsca coś zmienić jest 2-3 z czego kupno każdego z nich to są niewielkie szanse. Busi i Roberto jako DM, Messi na "10", na skrzydłach Ney i nowy PS, a na szpicy Suarez. Takim ustawieniem obecnie gra Athletic i jeśli przyjdzie Valverde to raczej takim będzie grała Barca. chyba, że jakimś cudem kupią cracka do pomocy to zostanie 4-3-3, ale powoli zaczynam wątpić, że przyjdzie jakieś konkretne wzmocnienie do pomocy.

0

@bozyszczu Przyjdzie nowy trener, nowi zawodnicy to zobaczymy. Nie ma co planować i wgl..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?