La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

0

Wiem, że mecze meczowi nie równy i często dana drużyna gra różnie w zależności od przeciwnika, ale z taką gra to ani Manaco ani Juve nie jest godnym przeciwnikiem dla Realu. Niestety jako kibic Barcy widzę kolejny puchar LM w rękach piłkarzy Realu.

konto usunięte

0

@Barcelonista78 Ja prd, co innego półfinał, a co innego Finał, Juve na Real może się nastawić jeśli awansuje do finału bardzo dobrze, to są włoskie zespoły, nieważne jak grasz i tak na koniec Włochy wygrywają, Milan kiedyś też tak grał i wygrywał LM

konto usunięte

0

@Publico Zresztą Juve będzie pod mniejszą presją i to daje im szanse

konto usunięte

0

@GenerałXavi No sorry ale gra Realu w ważnych meczach jasno pokazuje, że Juve lub Monaco mogą dostać baty. Wczoraj to bawili się z Atletico, a nie jest to drużyna, która łatwo daje sobie wbijać bramki.

0

@Barcelonista78 Ja to jedynie co widze to jakze straszny regres jesli chodzi o Atletico.mysle ze real trafil w polfinale na najslaszego rywala.jesli Lester bylo blisko wygrania z materacami i Bayer im postrzelal to chyba nie wierzyles ze Real sie z nimi omeczy.

konto usunięte

0

@Publico  Z taką gra nie mają czego szukać w finale, więc by go wygrać muszą grać lepiej niż dzisiaj. Proste chyba? Już raz wywalili Real z LM, wiec teraz pasuje ogarnąć formę na finał.

konto usunięte

0

@Barcelonista78 A Portugalia jak grała powiedz mi, no powiedz, grali fatalnie a i tak wygrali, wystarczy być wyrachowanym i tyle, włochy ty od stulecia to pokazują

konto usunięte

0

@Publico Z nami w finale dostali 3:1, a z tak grającym Realem nie będzie im łatwo.

0

@Barcelonista78 Oglądałeś finały Realu?Ja nie przypominam sobie,żeby grali koncertowo.a to były ważne mecze.

konto usunięte

0

@norbi77 Problem jest taki, że grają do końca i bardzo często dzięki temu wygrywają.

konto usunięte

0

@Barcelonista78 Ale my byliśmy wtedy na zupełnie innym poziomie, jakbyśmy mieli taką formę jak 14/15 to dawno mielibyśmy Finał, a Realu forma za nic się ma do naszej w 14/15, do tego Real pamięta odpadnięcie z Juve, ogółem Juve im nie leży

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?