- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
29
06.05.2009 - Pamiętamy!
- 8 lat temu, Stamford Bridge: 6 maja 2009 roku barcelonismo przeżyło jedną z najbardziej emocjonujących nocy w historii. Po bezbramkowym remisie na Camp Nou Barcelona mierzyła się w półfinale Ligi Mistrzów na Stamford Bridge z Chelsea.
- Nadeszła 92 minuta meczu (!!!), Xavi zagrał na prawą stronę do Alvesa, który dośrodkował na długi słupek. Piłka spadła pod nogi Eto’o, który nie mógł jej opanować, a Essien, chcąc ją wybić, posłał ją pod nogi Leo Messiego. Argentyńczyk nie miał miejsca na oddanie strzału i zdecydował się podać piłkę do dobrze ustawionego Iniesty. Perfekcyjny strzał Hiszpana sprawił, że Čech był bez szans.
- I ten legendarny komentarz Szpakowskiego: ''Xavi! Alves nie ma tutaj nikogo! Podąża Maluda! Alvees w pole karnee! Eto’o! Messi,Messi przed pole karnee! Czyyy to jessst taaaa akcja!!!??! Taaaaaaakk! Tooo jest taa akcja!! Taaak to jest Iniestaaa!! Taaak to jest Barca!! Taak to jest ten cuudd!'' ❤ -- wideo: (
- Gdy Iniesta zdobył bramkę w ostatniej minucie na Stamford Bridge dającą awans do finału Ligi Mistrzów w roku 2009, w efekcie doprowadziło to do wzrostu liczby urodzeń w Katalonii do 40%. Tamtego wieczoru jego babcia oglądała wszystko w szpitalu, podskakując i wykrzykując: „To mój wnuk! To mój wnuk!".
16
@BarcaInfo I takiego Ovrebo to za 30 lat dalej się będzie wypominać, jak również chociażby symulkę Busqeutsa z Interem, ale o Kassaim to za rok prawie wszyscy zapomną... Smutne to trochę.
21
@damianex10 Szkoda, że nikt nie wspomina wałków z pierwszego meczu z Chelsea.
0
@BarcaInfo 8 lat temu, to Chelsea przeżyło największe "it's a fucking disgrace" w historii XD