La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

8

Polska delegacja z Chorzowa obecna dziś w Madrycie.https://pbs.twimg.com/media/C_fTIHSXkAA4pY9.jpg

konto usunięte

3

@BarcaInfo Ramos i Torres jak się dupami złączyli jak psy po stosunku :D

0

@BarcaInfo Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy jeżdżą na mecze i wywieszaja barwy swojego lokalnego klubu...

0

@nawy12 Oni mają układ ze sobą. Przyjaźnią się już od 2003 roku. :))

0

@BarcaInfo O, serio? Ciekawe, wiesz cos więcej na ten temat?

0

@nawy12 Tak. :))

1

@nawy12 Kontakty zapoczątkowane zostały w 2003 roku. Fanatyk Ruchu będący na emigracji zarobkowej spotkał na meczu Atletico swojego znajomka z kraju, który miał kontakty w ekipie Frente Atletico. Doszło do rozmów, a później do pierwszych zaproszeń. W 2003 roku Atletico przyjechało na turniej do Radlina w 25 osób. Ruch był natomiast obecny na następujących meczach w Hiszpanii: Atletico-Real Madryt (pierwszy wyjazd Ruchu po przybiciu zgody)-16 osób z Ruchu, Valencia-Atletico-20 "Niebieskich", Atletico-Espanyol-15 chorzowian. W 2007 roku na meczu w Kopenhadze madryckie Atletico wspomagało 9 kibiców niebieskiej eRki, a w styczniu 2008 roku na derbach Madrytu zawitało 35 chorzowian. Niewiele później blisko 50 chorzowian wspomagało Atletico na wyjeździe na angielski Bolton. Jest to praktycznie jedyna zgoda w naszym kraju z zagraniczną ekipą z tak odległych terenów (z wyjątkiem Legii i Juve) i do tego tak dobrze utrzymywana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?