- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1461 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1461 Culés
8
Gomes, Seri, Oriol Romeu, tak to my europy nie zwojujemy :D
3
@MarcinVeB4 No pewnie. Najlepiej, żeby klub sprowadził Coutinho, Verrattiego i jeszcze Dybalę, aby nowy trener mógł dwóch z nich sadzać na ławce. Vitolo czy Romeu to bardzo fajne kandydatury w kwestii budowy szerokiej i silnej kadry. Poza zawodnikami do pierwszej jedenastki (prawy obrońca i zapewne pomocnik), drużynie przydałoby się również wzmocnić rezerwę.
14
@hen0x No moze chodzilo mi aby sporowadzili np Cou ALBO verattiego ALBO thiago a, nie wszystkich naraz. A poza tym teraz trzeba pilkarza z TOP a nie na lawke rezerwowoch.
4
@MarcinVeB4 Dlaczego? Ligę Europy możemy spokojnie, z ławką pokroju Vitolo, czy Romeu. ;)
1
@Kettger Hehee :-) No tak , ale ja pewnie jak I ty rowniez wolelibysmy ogladac Barce w walce o Lige Mistrzow :-)
1
@MarcinVeB4 Oczywiście, ale są też tacy, którzy woleliby kolejne lata dziadowania. ;]
1
@Kettger To chyba jacys fani Milanu :-) :-)
2
@MarcinVeB4 Jakieś trolle, które wolały Gomesa od Coutinho (a przed transferem pomocnika mówiły, że nie ma pieniążków), ale cóż... tacy ludzie są wszędzie. :P
1
@Kettger Ta 2 się nie nadaje, Eriksen, Tolliso i Bernardo także.
1
@MarcinVeB4 Trzeba mieć drużynę, a nie stado piłkarzy z topu. Z silną ławką można daleko zajść, co pokazuje obecnie Real. 10-12 lat temu udowodnili też, że drużyny nie ma co przesycać gwiazdami. Chelsea czy Juventus też nie są oparte na samych gwiazdach. Sprowadzenie zawodnika/zawodników z topu nie zawsze jest rozwiązaniem, w czym utwierdza nas w tym sezonie United.