La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

1

Kogo byście chcieli na trenera ? Mimo tych pogłosek o Valverde, Koemanie, czy nawet tych plotkach o Tuchelu z BVB, właśnie podobno on ma jakąś sprzeczkę z władzami Borussi, może ma to jakiś związek, choć w to wątpie. Ja widziałbym osobiście Allegriego z Juve, nie mam pojęcia czy by się sprawdził, każdy trener w tym momencie to niewiadoma, ale widać po Starej Damie, że jest świetnym taktykiem, a i umie ustawić drużynę w ataku. Z obecnych trenerów z samej topki wydaje mi się jednym z niewielu, którego moglibyśmy wyciągnąć z obecnego klubu.
---------------------------------------
Prowadzę kanał na youtube, zapraszam do obejrzenia materiału o Polakach, którzy mogą zmienić klub latem :)

1

@DonAndrzej Wszyscy by widzieli u nas Allegriego, ale sprowadzenie go jest tak samo możliwe jak Isco. Niestety :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?