- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
5
Somhiserem: Ernesto Valverde, fichado!
Trener Athletiku Bilbao zostanie nowym szkoleniowcem Barcelony, co zostanie oficjalnie potwierdzone już pod koniec sezonu.
Priorytetami transferowymi Hiszpana są: młody prawy obrońca, młody stoper, środkowy pomocnik światowej sławy oraz lewy obrońca (jeśli cena będzie adekwatna).
Jerémy Mathieu oraz Arda pożegnają się definitywnie z klubem. Valverde będzie również skłonny do sprzedaży André Gomesa, jeśli oferta dla klubu będzie korzystna.
Na chwilę obecną nie wiadomo co z kolejnymi celami transferowymi "Blaugrany" [Xavi]
5
@Messibestplayerintheworld Nawet jeśli to prawda, po cholerę nam trzeci lewy obrońca?
1
@DamianVeB11 Po to że Alba młodszy nie będzie, a Lucas na ten moment nie ten typ
0
@Publico w 100% zgadzam się
0
@Messibestplayerintheworld No i super! Świetna wiadomość.
0
@Publico No jak nie?
Przecież jak gra, to gra solidnie. To że jeden mecz miał słaby (uwaga po kilku tygodniach ławki) nie oznacza ze jest słaby..
2
@Publico Bez przesady, Alba jest w świetnym dla piłkarza wieku i według mnie, spokojnie pogra jeszcze 5 lat a może i więcej.
0
@Publico Jeśli Digne ma odejść to tak, ale po co mamy mieć dwóch LO na ławce z czego jeden prawdopodobnie w ogóle nie będzie grał? Transfer LO ma sens tylko gdy pożegnamy się z którymś.
0
@BaroPodertos To nie chodzi mi o to jak gra, po prostu trzeba powoli w młodych się zaopatrywać takich co go kiedyś zastąpią po prostu, Lucas nie spełnia oczekiwań, więc kupić trzeba, albo postawić na La Masie
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Publico No ale jak ma spełniać oczekiwania jak nie gra?
fuck logic.
0
@Marcel99 Nie gra? Przecież grał dość dużo i jakoś specjalnie nie zachwycał, więc nie rozumiem twej opinii
0
@Publico Chcą to niech kupują tylko trzeba Digne sprzedać( mam nadzieje że nie za 5mln...)
0
@Publico No to masz właśnie młodego Digne. W jaki sposób nie spełnia oczekiwań? Jedyny jego słabszy mecz, jaki pamiętam to z Valencią.
0
@BaroPodertos Problem jest taki że nie widać nikogo dobrego na LO. Myślę że na ten moment ta pozycja jest dobrze obsadzona a jak się pojawi jakaś perełka to wtedy kupować