La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

5

Somhiserem: Ernesto Valverde, fichado!
Trener Athletiku Bilbao zostanie nowym szkoleniowcem Barcelony, co zostanie oficjalnie potwierdzone już pod koniec sezonu.
Priorytetami transferowymi Hiszpana są: młody prawy obrońca, młody stoper, środkowy pomocnik światowej sławy oraz lewy obrońca (jeśli cena będzie adekwatna).
Jerémy Mathieu oraz Arda pożegnają się definitywnie z klubem. Valverde będzie również skłonny do sprzedaży André Gomesa, jeśli oferta dla klubu będzie korzystna.
Na chwilę obecną nie wiadomo co z kolejnymi celami transferowymi "Blaugrany" [Xavi]

konto usunięte

5

@Messibestplayerintheworld Nawet jeśli to prawda, po cholerę nam trzeci lewy obrońca?

konto usunięte

1

@DamianVeB11 Po to że Alba młodszy nie będzie, a Lucas na ten moment nie ten typ

0

@Publico w 100% zgadzam się

0

@Messibestplayerintheworld No i super! Świetna wiadomość.

konto usunięte

0

@Publico No jak nie?
Przecież jak gra, to gra solidnie. To że jeden mecz miał słaby (uwaga po kilku tygodniach ławki) nie oznacza ze jest słaby..

konto usunięte

2

@Publico Bez przesady, Alba jest w świetnym dla piłkarza wieku i według mnie, spokojnie pogra jeszcze 5 lat a może i więcej.

konto usunięte

0

@Publico Jeśli Digne ma odejść to tak, ale po co mamy mieć dwóch LO na ławce z czego jeden prawdopodobnie w ogóle nie będzie grał? Transfer LO ma sens tylko gdy pożegnamy się z którymś.

konto usunięte

0

@BaroPodertos To nie chodzi mi o to jak gra, po prostu trzeba powoli w młodych się zaopatrywać takich co go kiedyś zastąpią po prostu, Lucas nie spełnia oczekiwań, więc kupić trzeba, albo postawić na La Masie

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Publico No ale jak ma spełniać oczekiwania jak nie gra?
fuck logic.

konto usunięte

0

@Marcel99 Nie gra? Przecież grał dość dużo i jakoś specjalnie nie zachwycał, więc nie rozumiem twej opinii

konto usunięte

0

@Publico Chcą to niech kupują tylko trzeba Digne sprzedać( mam nadzieje że nie za 5mln...)

konto usunięte

0

@Publico No to masz właśnie młodego Digne. W jaki sposób nie spełnia oczekiwań? Jedyny jego słabszy mecz, jaki pamiętam to z Valencią.

konto usunięte

0

@BaroPodertos Problem jest taki że nie widać nikogo dobrego na LO. Myślę że na ten moment ta pozycja jest dobrze obsadzona a jak się pojawi jakaś perełka to wtedy kupować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?