La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

0

Za chwilę gra Stoke z Arsenalem i oczywiście nie zagra Afellay. Czegoś Wam to nie przypomina? :D Żarty żartami ale szkoda chłopa bo mógł być światowej klasy skrzydłowym ale te kontuzje skutecznie mu to uniemożliwiły :/

0

@Konias4318 Moj ulubiony holender :-) Pamietam jego asyste na bernabeu do Messiego w LM. :-)

0

@MarcinVeB4 Tak jest! Przy pierwszej bramce zakończonej dziurką u Ikera :) Ładnie wtedy Afellay odjechał Marcelo :)

0

@Konias4318 Zawsze żałowałem że nie mogł się rozwinąć, bardzo go lubiłem, nawet nie potrafię powiedzieć czemu, jakoś tak po prostu :D

0

@MarcinVeB4 Ja wolę tę Busquetsa :DD

0

@regatta52 Potencjał miał naprawdę duży ;)

0

@darekgt01 Kiedy to Messi sunął z piłką pezez pół Bernabeu mijając jednego białego za drugim i na koniec pokonał Casillasa gorszą nogą :D takich rzeczy się nie zapomina :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?