- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
3
Co sądzicie o tej całej sprawie nastolatki pobitej w Gdańsku?
Ja osobiście zgadzam się że te dziewczyny które się tego dokonały i ten chłopak powinni wylądować w poprawczaku, zachowali się fatalnie, nikt nie zasługuje na takie potraktowanie i policja powinna się tym zająć (z tego co wiem już się zajeła), ale... Czy nie odnosicie wrażenia że cała ta sytuacja jest bezpodstawnie nagłośniona? Zrobili sensacje z tego zdarzenia, ciągle czytam komentarze typu "To jest właśnie dzisiejsze gimnazjum, dzisiejsza młodzież" itd, ale czy takie sytuacje są czymś "nowym"? Każdy z nas chodziło do szkoły i każdy pewnie chociaż raz miał stycznośc z jakimś pobiciem itd, nie ważne ile ma się lat, różnia między tym co jest teraz, a tym co było kiedyś jak taka, że kiedyś nie było telefonów, nikt nie mógł tego nagrać i wrzucić do internetu przez co o tym się nie mówiło, teraz takie nagranie się pojawiło i wielka sensacja, bo stało się coś "niespotykanego". Widziałem komenatrze pod zdjęciami tych dziewczyn na Facebooku, koło 1000 komentarzy o treści "zabij się, szm**, ku***" o to chodziło w nagłaśnianiu tej sprawy? Żeby zniszczyć życie tym dziewczyną? Przypominam że są młode, robią głupstwa, nos pobitej dziewczyny się zagoi, ale ten hate jaki jaki spadł na te dziewczyny będzie im ciążył całe życie.
Zapraszam do dyskusji, jakie jest wasze zdanie w tej sprawie
4
@Kacper1432 Za takie wybryki powinna być kara chłosty, parę razy by dostały to by zrozumiały.
14
@Kacper1432 No i niech ciąży, może dzięki temu zastanowią się drugi raz zanim zechcą kogoś skatować. Oczywiście teksty o tym, żeby się zabiły czy wyzywanie ich od takich i owakich to niezłe jechanie po bandzie i równie wielka patologia, ale nie ma też ich co głaskać po główkach i zwalać całej sytuacji na błędy młodości. Teraz ja przypomnę, że rany fizyczne tej pobitej dziewczyny, to nie jedyne obrażenie jakich doznała. Jej też to siądzie na psychice, co z tego że za rok nie będzie po niej widać pobicia, jak w głowie dalej będzie jej to siedzieć i być może będzie się bać wychodzić z domu czy pójść znowu do szkoły?
1
@Kacper1432 Ten pajac co to nagrywał to powinien dostać pierwszy w cymbał ,zamiast pomóc dziewczynie to nagrywa .
2
@Kacper1432 Ludzie zawsze bronią słabszych. Szok, że podczas tej obrony są skłonni zrobić tym dziewczynom dokładnie to samo, co one robią tej jednej która siedzi na ziemi.
Kara powinna być sroga, tak by wiedziały, że coś takiego nie będzie akceptowane przez społeczeństwo. Na pewno jakaś wizyta u psychologa tez by się przydała. Podobnie dla osób które piszą o zemście.
1
@Nigaki Tylko problem może być taki że następnym razem mogą już nie mieć okazji się zastanowić... mogą coś sobie zrobić, to co ich teraz spotyka napewno nie jest równoważną karą do tego co one zrobiły, nie my jesteśmy od udzielania sprawiedliwości, a teraz przez to durne nagłośnienie, każdy ma ochote do nich pojechać i je dosłownie zabić